Yerel İşletme Pazarlaması

Yerel pazarlama, başarılı ve kapsamlı bir İnternet pazarlama stratejisinin çok önemli bir yönüdür.

Birden fazla lokasyona sahip işletmeler veya daha fazla yerel müşteri arayan şirketler için, SEO’ya geleneksel bir yaklaşım yeterli olmayacaktır.

Aslında, hedefli bir yerel izleyici kitlesine pazarlama, kendi benzersiz stratejilerini gerektirir.

Doğru yapıldığında, yerel çevrimiçi pazarlama, işletmelerin markalaşmalarını geliştirmelerine, topluluklarıyla olumlu ilişki kurmalarına, müşteri sadakatlerini artırmalarına ve daha yüksek dönüşüm oranları sağlamalarına olanak tanır.yerel işletme pazarlaması

Hizmet Süreci

Aşağıdaki grafik, her bir yerel pazarlama tekniğinin bir özetidir ve aşağıda ki her bir kategoriyi ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz.


WEB SİTE OPTİMİZASYONU

İŞ LİSTELERİ

KALİTE DURUMU

YORUMLAR & DEĞERLENDİRMELER

TBM & ARAMA İZLEMEYerel Pazarlama HizmetlerimizYerel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yerel bir SEO kampanyası uygulamak, müşterinin çevrimiçi pazarlama stratejisini başlatırken attığımız ilk adımlardan biridir.

Öncelikle, bir müşterinin web sitesinin Google Webmaster gibi platformlara bir XML site haritası göndermeyi içeren ana arama motorları tarafından doğru ve tam olarak dizine eklenmesini sağlıyoruz.

Google+ Yerel İşletme Sayfalarını, sizi arama sonuçlarında en üst düzeye çıkarabilecek ve işinize yüksek hedefli müşteriler çekebilecek uygun resimler, videolar, açıklamalar ve diğer ilgili faktörlerle optimize etme konusunda uzmanız.

Daha Fazla Oku

yerel işletme pazarlaması


yerel işletme pazarlaması


Yerel İşletme Rehberi Listeleri

My Web Ofis ayrıca Yelp gibi çok sayıda çevrimiçi işletme dizininde müşteri listeleri oluşturur. Ve bir şirketin yerel çevrimiçi varlığını önemli ölçüde artırmak için Google+ Yerel rehberler gibi bir çok alana ekleme yapıyoruz.

Öncelikli hedefimiz, her müşterinin şirketini daha görünür ve erişilebilir kılmak ve fiziksel telefon çağrılarının popülaritesini arttırmak.Lokal TBM

Yerel Tıklama başına Ödeme, yerel işletmenize potansiyel müşterileri almaya ve bunları tekrarlayan müşterilere dönüştürmeye hazır hale getirmeye hazır olmanın en hızlı yoludur.

Yerel TBM Reklamları yalnızca çok sınırlı bir Coğrafi Alanda, çoğunlukla dükkanınızın veya ofisinizin 50 km çapında arama yapan kişilere gösterilir.

Şu anda satın almaya hazır olan kişilerden, web sitenize yalnızca yüksek oranda hedeflenmiş trafik elde edersiniz. Çok etkili, daha ucuz ve olumlu sonuçlar veriyor.

Daha Fazla Oku
tıklama başına ödeme servisi


sosyal medya pazarlaması


Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Müşterileriniz sosyal medya kullanıyor ve satın alma kararlarını etkilemek için orada olup onlarla etkileşime geçmelisiniz.

Sosyal medya pazarlaması, markanızı doğru hedef kitleye iten motordur.
Müşterilerinizi bulmanız ve etkileşim kurmanız için gereken tüm teknolojilerde size yardımcı oluyoruz.

Hedef kitlenize en uygun kanalları ve medya platformlarını seçmenize yardımcı oluyoruz.

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Instagram bağlantıları
 • Bloglar
 • Dijital videolar vb.
Daha Fazla Oku


6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresinde artış
MüşterilerNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


 • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

  Kenan Babaoğlu
  Kenan Babaoğlu
  Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Alın


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?