Tıklama Başına Ödeme Servisi

TBM , tıklama başına ödeme anlamına gelir; bu, reklamverenlerin, reklamlarından biri her tıklandığında bir ücret ödediği bir internet pazarlama modelidir.

Temel olarak, bu ziyaretleri organik olarak “kazanmaya” çalışmak yerine sitenizi ziyaret etmenin bir yoludur.
Arama motoru reklamcılığı, TBM’nin en popüler biçimlerinden biridir. Biri, iş teklifleriyle alakalı bir anahtar kelimeyle arama yaptığında, reklamverenlerin bir arama motorunun sponsorlu bağlantılarında reklam yerleştirme teklifi vermesini sağlar.


tıklama başına ödeme servisi


TBM Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödeme pazarlama (TBM) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabiliriz.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış strateji ve raporlamayı özelleştiriyoruz.
Hedefinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz destek ve rehberliği, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmayı, potansiyel müşterileri arttırmayı veya marka bilincini artırmayı sağlıyoruz.


tıklama başına ödeme servisi

Tıklama Başın Ödeme Hizmetlerimiz


TBM Denetimleri

TBM Denetim sürecimiz denetim amacını, kapsamını anlamak ve veri analizine öncülük etmekle başlar.


Bing Advertising

Şirketin 129 milyon karşılaştırmasız araştırıcıya dokunmasına yardımcı olan reklamcılık hizmeti olarak, şirket tıklama başına ödeme hizmeti kilit unsurdur.Sosyal Reklamcılık

My Web Ofis, hedef kitlenizi çok fazla hedeflenen eylemlere doğru yönlendirebilecek ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, hizmetinize veya ürününüze ilgi duyduğunu belirten bir kitleyi hedefliyor olacak.Google AdWords

Bizi işe almak, başka bir tam zamanlı çalışanı işe almanın ek bir maliyeti olmadan tam zamanlı bir AdWords uzmanının avantajını sağlar.


Yeniden Pazarlama & Yeniden Hedefleme

Web sitenizi tamamen ziyaret eden kişilere pazarlama yaparak yatırım getirisini artırın ve dönüşümleri artırın.tıklama başına ödeme servisiTıklama kampanyası başına ödemenizin kısa süreci:

Tıklama başı ödeme (TBM) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

 • TBM arama kampanyası stratejisi
 • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
 • Reklamın yaratıcı gelişimi
 • Kampanya kurulumu
 • Teklif yönetimi ve yatırım getirisi takibi
 • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirme
 • Kampanya yönetimi ve analiziTeslim

Kampanyanızın anahtar kelime seçimi ve metin seçimi konusundaki başarısını aylık olarak bildiririz ve bir sıra raporu oluştururuz; böylece, ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıralama yaptığınızı bilirsiniz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, kampanyanızın ilerleyişini, yönünü ve olabilecek tüm soruları cevaplamak için ekibinizin üyeleriyle bir saatlik bir arama yaparız.

MüşterilerimizNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


 • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

  Kenan Babaoğlu
  Kenan Babaoğlu
  Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Al


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?