Sosyal Medya Pazarlaması

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterileri oldukları yerlere ulaşmalarına olanak tanırken, markalarını karakterize eder ve müşteri tabanını genişletir. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurulmasına yardımcı olarak trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyete yol açan diğer pazarlama tekniklerinin (SEO dahil) etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamı ile mücadele ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz.


sosyal medya pazarlaması


Sosyal Medya Pazarlaması Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmeti sunuyoruz.SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI YÖNETİMİ

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya üzerinden reklam vererek, müşterilerimizin % 100'ü sonuç gördü.SOSYAL MEDYA İÇERİĞİ OLUŞTURMA

Tekliflerinizi çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazma ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMP, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması öncelikle pazarlama amaçlı içerik, video ve görüntülerin sosyal paylaşımını ve ayrıca ücretli sosyal medya reklamcılığını içeren faaliyetleri kapsar.


sosyal medya pazarlaması

sosyal medya pazarlamasıNeden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları her zaman ilk seçenek olarak kullanabilmeniz için markanıza bağlı kalmaları önemlidir.

 

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet teklif ediyorsa, bunun hakkında konuşan ve sağlayan şirketleri aradıklarına emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin konuşmaya katılmasına ve yeni müşteriler yaratmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin sosyal medyada şirketiniz hakkında neler söylediğini dinlemeniz ve endişelerine cevap vermeniz gerekir. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu ve olumsuz görüşlere içtenlikle cevap vermesinin olumlu yönlerini vurgulamaya odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamana sahip değil. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde uzmandır ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sürecimiz


Strateji Geliştirme

Reklamcılık Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçüm & Raporlama

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal bir grubuz ve yeni işimiz öncelikle nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerden ve arkadaşlardan gelen tavsiyelerden oluşuyor. Satıcıların bizim için tüm konuşmaları yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu yüzden kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için doğrudan müşterilerimizle konuşmanızı öneririz. Sosyal medya fiyatlarımız tamamen özeldir ve şu anki durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.

MüşterilerimizNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


  • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

    Kenan Babaoğlu
    Kenan Babaoğlu
    Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Alın


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?