Mobil Pazarlama Hizmeti

Mobil Pazarlama daha fazla yeni müşteri çekmenize yardımcı olan en son teknolojidir.

Daha fazla para harcayan müşteriler!!!

Müşterilerinizi tekrar tekrar kapıdan içeri sokmak, iletişim kurmak ve devam ettirmek için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.


mobil pazarlama hizmeti


Mobil Pazarlama Hizmetleri


Çevrimiçi pazarlama, en popüler pazarlama yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak, çok sayıda mobil kullanıcı, çevrimiçi bir pazarlama kampanyasının potansiyelini oluşturur.

Cep telefonu kullanıcıları sayıca fazla olduğu için, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, bugün hala çok popüler bir pazarlama yöntemi olan çevrimiçi bir pazarlama kampanyasından beklediğinizden çok daha güçlü olacaktır.


Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanarak elde tutulan cihazlarda web uygulamalarınız için kesintisiz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluruz.Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı

Tam hizmet veren bir ajans olarak, çeşitli mobil web hizmetleri sunuyoruz. Bu mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme içerir.SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanan Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacıların hareket halindeyken müşterileri ile anında iletişim kurmasına ve bağlantı kurmasına olanak sağlar.

Ne Yapıyoruz

My Web Ofis, Türkiye’nin önde gelen markalarının çoğu için güvenilir bir mobil pazarlama ortağıdır.

Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin, tercih yönetimimizin ve zengin analitik platformumuzun gücünü ortaya çıkaran stratejik hizmetlerimizden sürekli olarak haberdarlar.

Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimleri oluşturmak için SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-postadaki çok kanallı özelliklerimizden yararlanın.


mobil pazarlama hizmeti


mobil pazarlama hizmeti


Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz

 

 • Mobil Web Siteleri
 • SMS Pazarlama
 • Mobil Arama Kampanyaları
 • Mobil Ticaret
 • 2D Barkodlar / QR Kodları
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • Mobil Pazarlama görüntüleme kampanyaları

MüşterilerimizNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


 • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

  Kenan Babaoğlu
  Kenan Babaoğlu
  Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Al


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?