İçerik Pazarlama Hizmeti

İçerik tam olarak nedir?

İçerik, bloglar, resimler, videolar, e-postalar, e-kitaplar, sosyal medya güncellemeleri ve web sitenizdeki metindir. Evet, içerik her yerde.

Bu nedenle, içeriğinizi temel değerlerinizle ve izleyicilerinizin her birinin isteklerini, gereksinimlerini ve benzersiz, tercih edilen içerik tüketme yöntemleriyle hizalayan bir içerik pazarlama stratejisine sahip olmanız çok önemlidir.içerik pazarlama hizmeti


içerik pazarlama hizmetiNeden içerik pazarlamasına ihtiyacınız var?

Alıcılar kendi kendini yönetmektedir ve içerik, cevap arayışlarını tatmin etmelerine yardımcı olabilir ve bunları işletme problemleri için çözümlere yönlendirmenize yardımcı olabilir.

My Web Ofis’teki ekip, sizinki gibi işletmelerin hedef kitlenizi alıcılara nasıl alacağını belirlemesine yardımcı olan uzmanlardır.
İçerik pazarlama daha fazla müşteri kazanmanıza nasıl yardımcı olabilir?

İçerik pazarlaması, web üzerinden kitlenizle güvenilirlik ve otorite oluşturan sinyaller oluşturur. İçerik pazarlamasının birçok SEO avantajına ek olarak, müşterilerinizle diğer dijital pazarlamanın yapamayacağı düzeyde bağlantı kurmak için bir araç olarak kullanılabilir.


içerik pazarlama hizmeti


içerik pazarlama hizmeti


Teklifimiz:

My Web Ofis, müşterilerin sürdürülebilir, etkili ve entegre bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmesine yardımcı olur. İşletmelerin etkili bir içeriğe yönelik gerekli adımları atmalarına yardımcı olan bir içerik pazarlama stratejisi danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Aşağıdakileri içeren pazarlama programı:

 • İş durumunuza göre içerik pazarlama stratejisi geliştirme
 • Aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm formatlarda ve kanallarda alakalı ve işlem yapılabilir içerik: video, beyaz kağıtlar, e-kitaplar, blog gönderileri, web seminerleri vb.
 • İçerik yerleştirme ve dağıtım – dijital PR
 • Dijital ve sosyal medya kanalları üzerinden içerik yükseltme – Twitter, Facebook, YouTube vb.
 • İçerik pazarlaması performans analizi ve ölçümü
 • İçerik pazarlama teknolojisi ve araç önerileri


Hizmet Süreci


İçerik Stratejisi

Tek beden herkese uyar burada çalışmaz. Siteniz için E-Ticaret içerik stratejisini özelleştireceğiz ve içerik pazarlama yatırımınızdan büyük bir kaldıraç almanızı sağlayacağız.

Yazma & Düzenleme

İçerik pazarlama uzmanlarımız, projeniz için tanımlanan uyarlanmış stratejilere göre içeriği özelleştirmeye başlayacaktır. Bu, Misafir Blogları, Teknik İncelemeler, Fotoğraflar, Video ve daha fazlası olabilir.

İçerik Dağıtımı

Birinci sınıf sosyal ve çevrimiçi etkileyiciler, blogcular ve içerik platformu sahipleriyle kurulan ilişkimiz ile ekibimiz içeriğinizi alakalı ve popüler sitelere dağıtmaya başlayacaktır.

İçerik Bakımı

Eski istatistiklerin yenileriyle değiştirilmesi, eski ekran görüntülerinin kaldırılması veya iç bağlantıların daha alakalı olanlarla değiştirilmesi, markanın içeriğini yeniden canlandıracaktır. Güncel kalmanız için çalışıcaz.
6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresinde artış
MüşterilerimizNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


 • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

  Kenan Babaoğlu
  Kenan Babaoğlu
  Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Alın


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?