Email pazarlama

Email pazarlama, e-posta kullanan bir gruba doğrudan ticari bir mesajı pazarlamaktır. En geniş anlamıyla, potansiyel veya mevcut bir müşteriye gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak kabul edilebilir.

Genellikle, reklam göndermek, iş talep etmek veya satış ve bağış talep etmek için e-posta kullanmayı içerir ve sadakat, güven veya marka bilinirliği yaratma amaçlıdır.


email pazarlama hizmeti

Ne Yapıyoruz?


Duyarlı E-posta Tasarımı

E-postanızı, her boyuttaki tüm cihazlarda en iyi biçimlendirmeye ulaşmak için ortam sorgularını kullanan HTML ve CSS olarak kodlayacağız.


Otomatik E-posta Pazarlama

Pazarlama otomasyon uzmanlarımız, satışlarınızı büyütmenize ve daha fazla müşteri adayını dönüştürmenize yardımcı olur, aynı zamanda zaman, para ve gönül rahatlığı sağlar.E-posta Metin Yazarlığı

E-posta metin yazarlığı hizmetimiz, en yüksek yatırım getirisine sahip pazarlama kanalından daha fazla kar elde etmenizi sağlayacaktır.


Tamamen Yönetilen E-posta Pazarlama

Tamamen yönetilen hizmetimiz, tümü sizin için profesyonelce tasarlanmış ve yazılmış, ayda iki e-posta kampanyası oluşturulmasını içerir.Kampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak hedeflenmiş, tetiklenen iletişim ile işinizin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.


E-posta Listesi Temizliği

Eski ve yorgun e-posta adreslerinizi ayıklayacağız ve listenizin gıcırtılı olduğundan ve teslim edilebilirlik puanları almaya hazır olduğundan emin olacağız.Nasıl Yapıyoruz?


Bülten Oluştur

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla ilgi çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlıyoruz. Hızlı ve basit!

1

Teslim Edilebilirlik Testleri

My Web Ofis, tek bir tıklamayla büyük e-posta servis sağlayıcılarına teslimat yapmanızı sağlar.

2

Kampanyanızı Gönderin

Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Hemen raporlarımızda ve istatistiklerde teslimatı kontrol edin.

4

Kampanyaları İzleme

Her şeyi izleyin: açılan, tıklanan, abonelikten çıkan, spam şikayetleri, sekmeler, bağlantı etkinliği ve daha fazlası.

5

E-POSTA PAZARLAMA ÖZELLİKLERİMİZE-posta bülteni oluşturuyoruz

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla ilgi çekici e-posta pazarlama kampanyaları tasarlıyoruz. Tasarımınızın her gelen cihazda, harika görünmesi garanti edilir.

E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken size daha önce benzeri görülmemiş bir konfor seviyesi ve kolaylığı sunuyoruz.


email pazarlama hizmeti


email pazarlama hizmeti


Kampanyanızı gönderip teslimatını sağlıyoruz

E-posta kampanyaları bulutta sakladığımızdan dolayı size uygun bir şekilde gönderimini sağlıyoruz.

Bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve her yerden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Hemen raporlarımızda ve istatistiklerinizde teslimatı kontrol edin.

Tüm büyük internet servis sağlayıcılarıyla ilgili geri bildirim döngülerimiz olduğu için yüksek teslimat oranları garanti edilmektedir .
A/B Ayırma Testi

A / B Ayırma Testleri, abone tercihlerini daha iyi anlamanıza, kampanya başarısı hakkında bilgi edinmenize ve zaman içinde kampanyaları etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur.

Bölünmüş testler, benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, açık ve dönüşüm oranlarınızı belirleyen değişkenleri ve hassaslaştırmayı tanımlayacaktır. 


email pazarlama hizmeti


email pazarlama hizmeti


Kampanya ve Raporları İzleyin

Email pazarlama kampanyası performansınızı takip etmek, My Web Ofis e-posta pazarlama yazılımıyla daha kolaydır.

E-postanızı kaç alıcının açtığını, kaç e-postanın kaçtığını, aboneliği iptal edip etmediği gibi istatistikleri tıklatarak kolayca bilgi edinebilirsiniz. My Web Ofis, kampanyalarınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için kampanya performansınızı grafikler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

5yıl
DENEYİM


188
MEMNUN MÜŞTERİ


13bin
GÖNDERİLEN MAİL / AYLIK


80
ŞABLON TASARIMI
MüşterilerimizNe Diyor?


We do not only provide SEO and Internet marketing services but we also offer a wide array of related services such as SEO friendly web design, pay per click, affiliate marketing, website audits, social media optimization, branding and several others.


  • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

    Kenan Babaoğlu
    Kenan Babaoğlu
    Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Alın


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?