E-ticaret Pazarlaması

E-ticaret pazarlaması, çevrimiçi alışveriş yapanları bir e-ticaret web sitesine yönlendirmek ve onları çevrimiçi olarak ürün veya hizmet satın almaya ikna etmek uygulamasıdır.

Başarılı bir e-ticaret pazarlama ekibinin, arama motorunun optimizasyonu, tıklama başına ödeme pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve arama sonuçlarının en üst düzeye çıkması için görüntülü reklamcılıkta uzmanlığı olması gerekir.e-ticaret pazarlaması


E-Ticaret Pazarlama Hizmetlerimiz


Arama Motoru Optimizasyonu

SEO girişimlerinizi güçlendirmenize ve yüksek geri dönüş sağlayan e-ticaret SEO kampanyaları planlamanıza veya yürütmenize yardımcı olabiliriz.

Daha Fazla Oku


Tıklama Başına Ödeme Yönetimi

Mağazanız için özel olarak oluşturulan özel bir TBM stratejisi ile nitelikli ve hedefli müşterileri e-ticaret mağazanıza getirin.

Daha Fazla Oku


Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya optimizasyon hizmetlerimiz, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ gibi çeşitli büyük sosyal medya ağlarını içerir.

Daha Fazla OkuArama Motoru Optimizasyonu

SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu , e-ticaret pazarlamasının en kritik kısımlarından biridir.

Web sitenizdeki belirli anahtar kelimelerin örneklerini analiz eden özel algoritmalara dayanır.

Kullanıcılar İnternette Google gibi arama motorları arasında dolaştığından, bu sonuçlar web sitenizin başarısında büyük rol oynar.

İyi bir SEO kampanyası, e-ticaret web sitenizi Google sıralamasının en üstüne çıkarmak için konumlandırabilir.

Daha Fazla Oku
Arama motoru optimizasyonu


tıklama başına ödeme servisi


Tıklama başına ödeme

Tıklama başına ödeme reklamcılığı, anahtar kelimelere dayandığından SEO’ya benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, arama motoru optimizasyonu organik olarak çalışıyor olsa da (bir pazarlama firması bunun için ödeme yapmak zorunda kalmaz), TBM sonuçları Google’da sarı kutularda gösterilen sonuçlardır.

Daha Fazla Oku


Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal medya pazarlaması , e-ticaret siteleri için çok önemli olabilir. Etkili bir Facebook işletme sayfası oluşturarak ve potansiyel müşterileri, özel teklifler ve indirimlerle sayfanızı ‘beğenmeye’ teşvik ederek, yalnızca ağ üzerinden ölçülemez ağızdan ağıza reklam elde etmekle kalmaz, aynı zamanda güvenilir ve saygın bir İnternet işletmesi olarak da kendinizi kanıtlarsınız. .

Daha Fazla Oku
sosyal medya pazarlaması

e-ticaret pazarlamasıGörüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamcılık , küçük İnternet perakendecilerini korkutuyor olabilir, ancak çok faydalı olduğu tespit edildi. İlgili bloglarda, mesaj panolarında ve diğer web sitelerinde küçük afiş reklamlar satın alarak, işinizi aksi halde bulamayacak insanların önünde sergileyebilirsiniz.


MüşterilerimizNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


  • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

    Kenan Babaoğlu
    Kenan Babaoğlu
    Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Al


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?