Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

İnternet pazarlamasında, dönüşüm oranı optimizasyonu (DOO), müşterilere dönüşen bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdesini veya daha genel olarak bir web sayfasında istenen herhangi bir eylemi gerçekleştiren bir sistemdir.
Dönüşüm oranı optimizasyonu (DOO), sponsorlu arama ağı reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı ve genel web sitesi tasarımınızı, dönüşüm oranınızı artırmak için optimize etme işlemidir.
DOO hızla popülerlik kazanıyor çünkü reklam harcamalarınızı artırmadan satışlardan elde ettiğiniz karı artırmanın bir yolu olarak görülüyor.Dönüşüm Oranı Optimizasyonu


Dönüşüm Nedir?

Dönüşüm, web ziyaretçinizin web sitenize veya açılış sayfanıza yapmasını istediğiniz eylemdir, örneğin:

Satınalma


Buton veya Link Tıklaması


Kayıt


Broşür İndirme


Arkadaşa Tavsiye Etme


Belirli Bir Sayfaya Ulaşma


Dönüşüm Oranı OptimizasyonuDönüşüm Oranı Optimizasyonu Nedir?

Dönüşüm Oranı optimizasyonu, hedef kitleden gittikçe daha fazla sayıda potansiyel müşteri üretme sanatıdır. Dönüşüm optimizasyonu, müşterilerinizin telefonu açmasını ve fiyat teklifi almasını sağlar. Dönüşüm optimizasyonu, sekmeyi daha sonra açık bırakmak yerine, şimdi ‘satın al’ düğmesine tıklanmalarını sağlar.
Web dönüşüm oranınızı optimize ederek veya iyileştirerek, açılış sayfanıza veya web sitenize daha fazla ziyaret çekmek için para harcamadan daha fazla kişinin daha fazla işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.Nasıl Yapıyoruz?


Web sitesi Kullanılabilirliği

Web sitenizin kullanılabilirlik hizmetleriyle müşteri tabanınızı ve çevrimiçi dönüşüm oranınızı artırın

1

Satış Kopyanızı İyileştirin

Sitenizi ziyaretçilerini dönüştürmeye teşvik edecek web siteniz için ilgi çekici satış kopyası hazırlayabiliriz.

2

Anasayfa Optimizasyonu

Açılış Sayfası Optimizasyon hizmetlerimiz, sitenizi daha iyi dönüşüm oranları için optimize etmemizi sağlar

4

A/B Bölünmüş Test

Size en büyük artışı sağlayacak sayfaları hedefleyen AB test deneyleri sunuyoruz

5


Yaklaşımımız

  • Öncelikle, işinizi ve hedeflerinizi tanıyoruz, böylece Dönüşüm Oranı Optimizasyonunuzu oluşturmak veya optimize etmek için en iyi stratejinin ne olacağını belirleyebiliriz.
  • Bir dönüşüm oranı optimizasyonu şirketi olarak veri odaklı A / B testlerimiz ve daha fazla web geliştirmesi dönüşüm oranlarınızı sürekli olarak iyileştirmek, rehber veritabanınızı büyütmek ve daha fazla gelir elde etmek için çalışıyoruz.
  • Hipotezimizin doğru olup olmadığını anlamak için deneylerimizden elde edilen sonuçları analiz ediyoruz. İstatistiksel bir anlamlılığa ulaşıldıysa ve hipotezimiz doğruysa, açılış sayfanızın başarılı bir şekilde değişmesini sağlarız. Olmazsa, yeni bir hipotezi test eder ve tüm süreci tekrar çalıştırırız.


mobil pazarlama hizmeti
Fiyatlandırma

Dönüşüm Oranı paketleri, gereken sayfa sayısına ve testine dayanmaktadır. Programlarımız aylık 200 dolardan başlıyor. Projenizin boyutuna ve doğasına bağlı olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir teklif geliştirilmesi gerekmektedir. Tüm fiyatlarda pazarlık yapılabilir.

MüşterilerimizNe Diyor?


Biz sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalama ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.


  • Tüm Bilgileri Gerektiği Gibi Veren Her İhiyaç Duyduğunuz Anda Bir Telefon Kadar Uzaklıkta Güler Yüzlü İşinin Ehli Ve Arkasında Kurumsal Firma Görüşmeden Karar Vermeyiniz Deriz Biz Tercih Ettik Memnunuz Umarız Sizde Memnun Kalırsınız !

    Kenan Babaoğlu
    Kenan Babaoğlu
    Polimer Decor


ÜcretsizTeklif Alın


Adınız*

Telefon Numaranız*

Email*

Web Siteniz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talebiniz Nedir?